Forum dyskusyjne klientów www.gałki.eu - forum

AutorWiadomość
Orzeł
Gość
Wysłano: 2007-09-22 [11:31]
Temat dyskusji:

Witam. Zamówiłem niedawno od Was gałke na allegro. I mam pytanie odnosnie montazu jej w renault laguna 96. Chodzi mi glownie o to jak zdemontowac ta czesc na ktorej sa naciecia bym moc na gołym pręcie zamontowac nowa. Prosze o odpis.

janek
Sprzedawca

Doł±czył(a):
więc tak plastik jaki panu został czasami zostaje przy zdejmowaniu gałki czasami schodzi dlatego nasze gałki są dopasowane do pręta aby nie niszczyć tego plastiku możń zrobić to takczyli zrobić dziwignie szczypcami mocno złapać za pręt i wkrętakiem do góry tak nie zniszczymy go jeśli nie zejdzie pozostaje jego zniszczenie


po zdjęciu na pręcie są nacięcia dzięki temu gałka się trzyma nasza gałka dopasowana pod dany model renault jest nabijana lecz po jej nabici do końca jest problem z jej zdjęciem dlatego należy to zrobić gdy wszytko jest dokładnie połączone szczegółowy opis tu: [url]http://www.galki.pl/?menu=forum&du=look&nt=19&su=2[/url]Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym Dane techniczne zawarte na stronie www.galki.eu mają wyłącznie informacyjny charakter, nie stanowią oferty w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, a ich zdjęcia mogą się różnić od produktów dostępnych w sprzedaży.