Forum dyskusyjne klientów www.gałki.eu - forum

AutorWiadomość
wowo89
Gość
Wysłano: 2016-04-29 [12:55]
Temat dyskusji:

Witam serdecznie!

Zakupiłem u Państwa gałkę poprzez serwis allegro, jednak jest problem, mianowicie opis który znajduje się do montażu w Renault Laguna u mnie nie daje efektu, ten z forum również nie pasuje.

Mianowicie problem jest tego pokroju że plastik pod gałką wygląda u mnie inaczej i nie ma żadnej sprężynki - przesyłam foto - http://s5.ifotos.pl/img/IMG201604_ssqxqne.jpg tak to wygląda u mnie, co teraz? jak to zrobić?

wowo89
Gość
http://renaultlaguna.pl/forum/forum/35-li-nadwozie-i-wn%C4%99trze/ tu znajduje się dokładnie wykonany przeze mnie opis co i jak trzeba zrobić żeby Państwa gałkę zamontować w samochodzie Renault Laguna I ph2. Sprawa nie jest taka prosta, więc wypadałoby uprzedzić potencjalnych klientów posiadających taki samochód. Pozdrawiam!

wowo89
Gość
w sumie to dokładnie tutaj - http://renaultlaguna.pl/forum/topic/137192-zmiana-ga%C5%82ki-zmiany-bieg%C3%B3w/ przypadkowo wkleiłem zły link.Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym Dane techniczne zawarte na stronie www.galki.eu mają wyłącznie informacyjny charakter, nie stanowią oferty w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, a ich zdjęcia mogą się różnić od produktów dostępnych w sprzedaży.